Ogólnopolski Halowy Mityng Niesłyszących w LA

Zawody odbyły się w Spale, w dniach 16-17 XII 2011r.
Wśród  zgłoszonych 85 zawodników/czek z 14 klubów z całej Polski w zawodach wystartowało 11 zawodników/czek z UMKSN Poznań pod opieką 2 trenerów. W tym roku był to tylko Mityng .
W zawodach  nasz klub wywalczył 11 medali (3 zł, 5 sr i 3 br).

8.Kendzia Radosław   - 1 sr
W zawodach  kilku naszych zawodników pierwszy raz biegało w hali.  Niestety; z powodu choroby zabrakło naszego najlepszego zawodnika Jacka Wierzbickiego, Arka Grześkowiaka i Kasi Lewandowskiej.  O pechu może mówić Marcin Gałęzowski, który ukończył bieg na 4 miejscu ale sędziowie sklasyfikowali go na 6 pozycji. Ze względu na to, że nie było fotokomórki nasz protest nie został uznany. Wypada podkreślić, że zawody halowe są specyficzną  i trudną formą zawodów gdyż biega się na torze o długości 200m z pochylonymi wirażami co wymaga dużego doświadczenia. Bardzo dobrze spisała się poznańska sztafeta 4x400m, która wywalczyła 2 miejsce. Spośród młodych adeptów LA najlepiej wypadła  Kasia Nowak, która dzięki dobrym wynikom zakwalifikowała się na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy Niesłyszących w LA w roku 2012.