Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

18 - 20 maja 2012 odbyły się w Lublinie Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce.
Wśród  90 zawodników/czek z 10 klubów z całej Polski; w zawodach wystartowało 12 zawodników/czek z UMKSN Poznań pod opieką 2 trenerów i wychowawcy.
W klasyfikacji medalowej; na 10 klubów, nasz klub wywalczył I miejsce zdobywając 9 złotych medali, 8 srebrnych i 2 brązowe.

11.Lembicz  Dawid             -                   1 br

W zawodach  wśród naszych zawodników najlepiej się spisały dziewczyny: Kasia Nowak, Sandra Michałowska, Agnieszka Kasior i Kinga Rączkowiak.  Na zakończenie zawodów odbyły się sztafety kobiet i mężczyzn w których  UMKSN (kobiety) wywalczył 1 zł (4x100m); natomiast mężczyźni zdobyli  brąz (4x400m). Wypada podkreślić , że większość naszych zawodników startowała po raz pierwszy w takich zawodach. Mamy nadzieję, że uzyskane wyniki zdopingują ich do systematycznego podnoszenia swych umiejętności poprzez systematyczne treningi.