Andrzejki!

29 XI 2012 r. w świetlicy Internatu odbyła się zabawa andrzejkowa. Imprezę rozpoczęły dzieci z młodszych grup, a po nich bawiła się młodzież. W ten wieczór oddaliśmy się magii i czarom. Dzieci przywitały wróżki. Było tradycyjne lanie wosku i interpretacja ukształtowanych figur woskowych pod światłem, niewidzialny atrament, wróżby z kubeczków, ruletka, wróżby z butów oraz ciekawe konkursy i zabawy taneczne. Wieczór ten umiliło spotkanie z zaprzyjaźnioną młodzieżą z XII LO, która również przygotowała wesołe zabawy. Byli też z nami wolontariusze i studentki z Krakowa. Wesołe rytmy muzyki pod kierunkiem Przemka Gębaczki uświetniły tę zabawę. Szczególnie chcemy podziękować dzieciom i młodzieży prowadzącym zabawę tj. : Marcie Jurak, Grzesiowi Wasielewskiemu, Cecylii Korta i Krzysiowi Szkudlarkowi z gr. XII, a także Danielowi Fajga i Michałowi Filipowi z gr. XI oraz pozostałej młodzieży z tych grup, a także wychowankom grup III i IV. Dziękujemy także członkom Samorządu Wychowanków, którzy aktywnie włączyli się w dekorację świetlicy. Wieczór andrzejkowy był bardzo udany. Z niecierpliwością czekamy na spełnienie wszystkich dobrych wróżb w nadchodzącym 2013 roku...

Halina Gromadzińska, Beata Treichel