Święto Niesłyszących

Dnia 26 września-poranna pogoda-deszczowa, pochmurna i jesienna.Cala społeczność Ośrodka na przekór pogodzie spotkała się wczesnym rankiem na apelu, aby rozpocząć dzień pełen wrażeń-obchody Międzynarodowego Dnia Niesłyszących.
Do czwartku znaliśmy tylko zapowiedzi atrakcji z plakatu. Teraz każda z grup mogła pobudować z klocków LEGO-nie tylko najmłodsi bawili się dobrze, ale i Ci najstarsi chętnie budowali roboty. Później każda klasa badała tajniki fizyki, eksperymentując i oglądając pokazy.Dzieci ze szkoły podstawowej i młodzież gimnazjalna uczestniczyła w zajęciach teatralnych, gdzie każdy pod czujnym okiem Pani Ani ćwiczył swój talent aktorski.Gry planszowe i komputerowe wzbudziły mnóstwo emocji-każdy grający chciał wygrać!!!
A nasi najmłodsi-przedszkolaki i młodsze klasy szkoły podstawowej po zabawach z klockami wyruszyli na jesienny spacer kolejką „Maltanką”.Wszyscy już nieco zmęczeni, ale zadowoleni spotkaliśmy się na tradycyjnym obiedzie-grochówce, aby zakończyć świętowanie.