Konkurs rewalidacyjny "Wiosna"

Konkurs był okazją do przeżycia dobrej zabawy a równocześnie wykazania się wiedzą i umiejętnościami. Uczniowie chętnie sprawdzali swoje możliwości poprzez  różne zadania, np: wykonanie rysunku do  tekstu czytanego ze zrozumieniem, uzupełnianie tekstu z lukami w odpowiedniej formie, odmianę rzeczownika przez przypadki, układanie zdań do historyjki obrazkowej itp. Uczestnicy wykazali się dobrą orientacją przestrzenną i spostrzegawczością w pozostałych zadaniach. Wszystkie zadania związane były tematycznie z wiosną a większość z nich uczniowie wykonywali na czas, co bardzo podnosiło atmosferę rywalizacji i zabawy. Nie zabrakło odczytywania mowy z ust i odsłuchiwania różnych odgłosów budzącej się do życia przyrody.
Nagrody były zróżnicowane i atrakcyjne a jakie, o to zapytajcie zwycięzców, oto oni:
1. Grzegorz Wiliński i Michał Barski
2. Kinga