Kurs na "prawo jazdy"

Zapisy chętnych na kurs prawo jazdy  w sekretariacie ośrodka   do 24 października br.

Kurs będzie prowadzony przy współpracy z Ośrodkiem Szkolenia Kierowców  „ PIRAT" oraz tłumaczem języka migowego Panią Bożenę Szymańską.

Zajęcia teoretyczne rozpoczną  się w listopadzie 2014 a skończą się w marcu 2015 roku egzaminem wewnętrznym.

Wykłady odbywać się będą w piątki w godz. 1600- 1900 i w soboty w godz. 900- 1200 według ustalonego harmonogramu  spotkań w salach dydaktycznych i pracowniach komputerowych budynku  Z. Sz. Z.

Indywidualna nauka jazdy z instruktorem rozpocznie się w grudniu 2014 roku.

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest:
                                                        - ukończenie 18 lat - do 30 kwietnia 2015 roku
                                                        - pozytywne zaświadczenie badań lekarskich
  - opłata za kurs (możliwość płatności w ratach)

Istnieje możliwość przeprowadzenia kursu na TRAKTOR lub MOTOCYKL za dodatkową opłatą.
Bliższe informacje o kursie można uzyskać pod numerem telefonu 0-61 877-57-19 wew.32.
                                                                        Sylwester Mroczek

I -Warunki uczestnictwa

-         wiek 18 lat w dniu egzaminu państwowego
-         pozytywne zaświadczenie z badań lekarskich