Zajęcia z książką

18 listopada 2015 r. spotkaliśmy się po raz trzeci na zajęciach organizowanych we współpracy z Fundacją Serdecznik z cyklu „Czytane środy”. W literacką przygodę ponownie zabrała nas Pani Natalia wraz z Mamą Mu Mu – krówką, bohaterką serii zabawnych książek. Próbowała wprowadzić nas nie tylko w świat przygód, ale także liter, głosek i globalnego czytania. Dzieci przeliterowały swoje imiona, które zapisała Sowa Mądra Głowa, a następnie wzajemnie odczytały. Każdy składał napis K-R-O-W-A dla swojej bohaterki, odczytywał nazwy narzędzi, które pilnie potrzebowała do budowy swojego domku. Na koniec dzieci wykonały portret pupilki. Ach! Dobrze ma się Mama Mu Mu z naszymi dziećmi! Dziękujemy i mamy nadzieję, że przyjdziecie ponownie... Spotkamy się w świątecznym klimacie 16 grudnia.
 Do zobaczenia!
Zespół Wczesnego Wspomagania Rozwoju