Dzień rodzinny

Dzień Matki i Dzień Ojca to niewątpliwie jedne z najpiękniejszych świąt w roku. Jest to wyjątkowy dzień, w którym każdy z nas składa swoim rodzicom życzenia. W związku z tym wydarzeniem uczniowie klas 1 - 3 Szkoły Podstawowej zaprosili do szkoły swoich ukochanych rodziców, aby zaprezentować im specjalnie przygotowany program artystyczny. W organizację święta zaangażowali się wszyscy wychowawcy klas. Każda klasa zaprezentowała swoje umiejętności aktorskie, recytatorskie i taneczne. Bogaty repertuar ewidentnie podobał się przybyłym gościom i wywołał uśmiech oraz łzy wzruszenia na ich twarzy.
Jeszcze raz wszystkim Mamom i Tatom pragniemy złożyć życzenia; zdrowia, sił, radości i na każdy dzień pomyślności.  Dziękujemy za tak liczne przybycie.