Dzień Wspólnego Czytania

8 grudnia w ramach Dnia Wspólnego Czytania zaprosiłyśmy do naszej świetlicy dzieci, rodziców, opiekunów i wychowawców na wspólne spotkanie z książką. Książka „Basia i Boże Narodzenie” zainteresowała zarówno młodszych, jak i starszych słuchaczy. Świąteczna tematyka wprowadziła nas w bożonarodzeniowy nastrój, a Bajkowóz przeniósł w świat lektur. Wspólne słuchanie, opowiadanie, rozmowy, jedzenie pierników i mandarynek dało nam wszystkim dużo radości. Dziękujemy wszystkim za przybycie i do następnego razu!
      Czytanie książek nie jest lekarstwem na wszystkie trudności szkolne naszych dzieci, ale niewątpliwie jest jednym z najlepszych sposobów na ich uniknięcie. Poza tym czytanie to także świetna zabawa! Pamiętajmy o tym i czytajmy!

Ewa Jagiełka, Ewa Lembicz – wychowawcy świetlicy nr I i II