I SZKOLNY KONKURS KALIGRAFICZNY

20 marca 2018 odbył się I Szkolny Konkurs Kaligraficzny „Ładnie piszę” dla uczniów szkoły podstawowej. W klasach 1-3 zwyciężyła Marta Rajewicz kl. 3d, II miejsce zajął  Michał Padła kl. 3b, III miejsce zdobył Jakub Dykban kl.3c. W klasach 4-7 wygrała  Weronika Marchewka z kl.5a , II. miejsce zajęła  Martyna Narożyńska z kl. 6a oraz  III miejsce Marcel Wierzbicki kl. 4a. Wszystkim uczestnikom konkursu gorąco gratulujemy a pozostałych uczniów zachęcamy do wprawiania się w sztuce pięknego pisania! Kolejny konkurs kaligraficzny już za rok!
Przy okazji już dziś informujemy, że za jakiś czas zaprosimy również uczniów do udziału w konkursie czytania ze zrozumieniem „Pięknie czytam”.
                                                  M. Kopczyńska-Urbaniak i J. Lewandowska