Ślubowanie klas pierwszych

30 października 2009 odbyła się w naszym Ośrodku uroczystość pasowania na ucznia naszych najmłodszych wychowanków z klas 1a i 1b. Przed oficjalnym złożeniem przysięgi uczniowie zaprezentowali przygotowany przez siebie program artystyczny. Na początek uczniowie klasy drugiej w zabawny sposób w rytm piosenki „ Ojciec Wirgiliusz” zaprosili swoich młodszych kolegów do wspólnej nauki i zabawy. Następnie pierwszoklasiści zaprezentowali opracowaną przez siebie małą formę teatralną, czyli własną interpretację wiersza Juliana Tuwima  „Rzepka”.
        Podczas najważniejszej części uroczystości w obecności pani dyrektor Tatiany Hylli uczniowie przyrzekli uczyć się pilnie, być dobrymi kolegami oraz szanować wszystkich pracowników Ośrodka a także sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.
Trzymamy za słowo ?

Katarzyna Cygan i Małgorzata Kopczyńska- Urbaniak