Spotkanie Opłatkowe

Dnia 21 grudnia 2010 roku przeżywaliśmy spotkanie opłatkowe. Nauczyciele, wychowawcy, zaproszeni goście oraz dzieci i młodzież spotkali się w sali gimnastycznej. Wśród zaproszonych gości był Ksiądz Proboszcz Ireneusz Szwarc, Ksiądz Proboszcz Paweł Deskur i byli pracownicy naszego Ośrodka. Wszystkich zebranych powitała i złożyła świąteczne życzenia pani Dyrektor Jolanta Ruła.  Życzenia złożył także nasz duszpasterz Ksiądz Marek Ratajczak. Potem wszyscy obejrzeli Jasełka, które przygotowała młodzież z Gimnazjum i Szkoły Zawodowej. Po Jasełkach dzieci i młodzież spotkała się w swoich pracowniach z nauczycielami i wychowawcami dzieląc się opłatkiem  i składając sobie życzenia. Dyrekcja i wszyscy zaproszeni goście zjedli świąteczny obiad. A potem przy kawie i rozmowach miło spędzili czas.