Kalendarz imprez i uroczystości
 

Kalendarz imprez i uroczystości w Ośrodku rok szkolny 2017/2018

 

Rodzaj imprezy i uroczystości            
  Termin   Osoby odpowiedzialne za realizację

Inauguracja roku szkolnego

 
04.09.2017 A.Wojciechowska Dyrektorzy szkół, opiekunowie kół zainteresowań, Samorząd Uczniowski

Międzynarodowy Dzień Kropki

15.09.2017 K.Falkowska,J.Lewandowska,A.Dylak,J.Kuryś-Skrzypczak,E.Pawlak,A.Fąfrowicz,A.Lickiewicz, K.Jakubowski

Pasowanie na ucznia pierwszej klasy

22.09.2017 M.Skoczyńska, J.Tomczak opiekunowie kół zainteresowań i Samorząd Uczniowski,ZHP

Dzień Sąsiada

   M.Osses,S.Toboła,M.Majchrzak B.Sulowska, A.Makowiecka,   opiekunowie kół zainteresowań i Samorząd Uczniowski,ZHP

Międzynarodowy Dzień Niesłyszących

28.09.2017 E.Lembicz, E.Jastrzębska , E.Jagiełka, S.Świerzewska, M.Owczarzak-Lulka opiekunowie kół zainteresowań i Samorząd Uczniowski,ZHP
Dzień Edukacji Narodowej   16.10.2017 J.Lewandowska,A.Józefczak,K.Cygan,A.Grobelna,S.Toboła, opiekunowie kół zainteresowań i Samorząd Uczniowski
II Ogólnopolskie Warsztaty Fotograficzne 27-28.10.2017 A.Zgoła, A.Gocki, A.Majchrzak, D.Wasilewska opiekunowie kół zainteresowań i Samorząd Uczniowski

Narodowe Święto Niepodległości

10.11.2017 L.Andrzejewska, M.Maciejak, M.Nowak, K.Falkowska opiekunowie kół zainteresowań i Samorząd Uczniowski,ZHP

Warsztaty surdopedagogiczne  nauczycieli polskich i niemieckich

14-16.11.2017 M.Kopczyńska,A.Surmacz,R.FliegerNowaczyk,D.Wasilewska,M.Spychała,M.Gibowska
XXI Międzynarodowy Miting Pływacki Niesłyszących  im. J.Sikorskiego   24-26.11. 2017 K.WitmanDziurla,A.Wojciechowska,A.Zgoła,A.Józefczak, K.Iwańczyk ,J.Gronek,M.Pawlak,R.Miller,K.Jakubowski opiekunowie kół zainteresowań, Samorząd Uczniowski
Spotkanie opłatkowe     21.12.2017 A.Wojciechowska,E.Jawgiel,M.Spychała,E.Kozubińska, H.Budasz,L.Krause, ks.M.Płóciennik  opiekunowie kół zainteresowań i Samorząd Uczniowski
Drzwi Otwarte Ośrodka 6.03.2018 M.Mikuła, J.Kuryś- Skrzypczak, W.Nowicka, B.Pudełko
Ogólnopolski Przegląd Artystyczny 9-11.03.2018 Sz.Dziwisz,W.Sommerfeld, A.Fąfrowicz,J.Tomczak , A.Turek,D.Kuehn, O.Krzyżańska opiekunowie kół zainteresowań, Samorząd Uczniowski
Poznański Konkurs cukierniczy „Mazurkowy zawrót głowy „ 22.03.2018 M.Majchrzak, S.Toboła, A.Kurzawa, A.Zgoła B.Derdak, Samorząd Uczniowski
XV Ogólnopolski Konkurs Znajomości Języka Angielskiego 13-14.04.2018 E.Pawlak,J.Grajewska,M.Gibowska,J.Lewandowska, M.Magnuszewska,Bg.Pudełko,A.Skowrońska,S.Świerzewska opiekunowie kół zainteresowań i Samorząd Uczniowski
Święto Ośrodka „Dzień Rodziny" 18.05.2018 M.Komisarek,M.Osses, A.Makowiecka , opiekunowie kół zainteresowań,Mały  Samorząd Uczniowski i ZHP.
Mini Szkoła Przetrwania 28-29.05.2018 E.Jagiełka, A.Lickiewicz, J.Kuryś-Skrzypczak, D.Kozina Wychowawcy klas 1-3 szkoły podstawowej, SamorządUczniowski i ZHP.
Noc Przedszkolaka 28/29.05. 2018 K.Bocian,W.Nowicka,A.Muchowicz,  G.Pszczółkowska, A. Staniszewska  SamorządUczniowski
Dzieci Dzieciom 19.06.2018 A.Fąfrowicz,Sz.Dziwisz,W.Nowicka, K.Bocian  G.Pszczółkowska,A. Moszyńska  opiekunowie kół zainteresowań, Samorząd Uczniowski
II Gra miejska „Poznaj  Poznań" 19.06.2018 J.Maciejak,K.Iwańczyk,J.Lewandowska,A.Skowrońska, L.Andrzejewska,M.OwczarzakLulka,M.Gronowska, M.Mikuła,M.Nowak,J.Grygiel, B.Derdak
Ośrodek na sportowo 20.06.2018 K.Jakubowski ,M.Pawlak,  K.Witman-Dziurla, E.Jagiełka, W.Sommerfeld, opiekunowie kół zainteresowań, SamorządUczniowski i ZHP.
Zakończenie roku szkolnego 27.04.2018   22.06.2018 J.Maciejak (opiekunowie kół zainteresowań, Samorząd Uczniowski A.Skowrońska, Bg.Pudełko(opiekunowie kół zainteresowań, Samorząd Uczniowski